Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

Shitet apartament 2+1 super cmim

  • Çmimi/m²: 420
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Lagja 5. Rruga "Edith Durham"
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686194901
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/11/2017 20:45
  • Skadon: 116 ditë, 19 orë
IMG_28201713617
IMG_99201713618IMG_23201713619IMG_28201713619IMG_55201713614IMG_7201713616IMG_86201713626IMG_7201713620

Përshkrimi

Shitet me super cmim apartament 2+1 me sip 103 m2 me hipoteke (nuk perfshihen sip te perbashketa)ne zone te preferuar te Durresit ne Lagja 5 prane kryqezimit te rrugeve “Hysen Myshketa” me rrugen “Kasem Durresi” ose sic njihet ne popull kryqezimi “Tod Trungut”, per vetem 43000 € ose 420 €/m2 ne nje zone ku cmimi varion 550-600 €/m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri,me ashensor dhe mirembajtje. Ap perbehet nga 2 dhoma gjumi,korridor,1 banjo me dritare,1 ballkon dhe 1 ambient i madh dite sebashku me kuzhinen.
Nxitoni te beni tuajin kete apartament 2+1 qe vjen ne treg me cmimin e nje ap 1+1 pasi okazione te tilla nuk qendrojne gjate ne treg. Nxitoni !!!!

Nuk ka tag

241 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7005a09e27d420ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total