Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,500 €

Shitet apartament 2+1 super cmim, lagjia 5, Durres

  • Çmimi/m²: 420
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Lagja5,Rruga "Edith Durham"
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686194901
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/02/2018 07:05
  • Skadon: 139 ditë, 17 orë
20171212_094804
20171212_09473620171212_09472720171212_09465120171212_094701IMG_28201713619IMG_7201713620IMG_86201713626IMG_0201731438

Përshkrimi

Shitet me cmim oferte apartament 2+1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit (kati9) ne nje pallat te ri i paisur me ashensor dhe mirmbajtje te rregullt te ambienteve te perbashketa. Vendndodhja e apartamentit,lagja 5,rruga “Edith Durham” shume prane kryqezimit te rrugeve “Hysen Myshketa” me rrugen “Kasem Durresi” ose sic njihet ne zhargonin popullor kryqezimi “Tod Trungut”.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 banjo, 1 korriidor, 1 ballkon dhe nje ambient i madh ndenje sebashku me gatimin. Apartamenti ka nje sip total prej 103 m2 dhe eshte i paisur me hipoteke.
Per me shume info kontaktoni 0686194901.

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2085a736c1c26002

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total