Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

67,020 €

Shitet apartament 2+1 siperfaqe 133.3 m², Bexhisten, Shkoder

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Bexhisten
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 05/08/2017 18:38
  • Skadon për: 100 ditë, 3 orë
DSCF5997
DSCF5998verand

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 133.3 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, apartamenti ndodhet ne katin 3-te (Kati i pare banim) ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit.

Apartamenti perbehet nga:
-Verande ( 68.5M²)
-2 Banjo
-2 dhoma gjumi
-Sallon + kuzhine

*APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT

CMIMI I APARTAMENTIT 53.320€ (400€/M²)
CMIMI I VERANDES 13.700€ (200€/M²)
CMIMI TOTAL 67.020€

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3339 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 148579b85721ad73

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total