Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

81,100 €

Shitet apartament 2+1, Rruga”Asim Vokshi”!

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga “Asim Vokshi”
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 15 ditë, 3 orë
IMG_5588
IMG_5590IMG_5591IMG_5598IMG_5603IMG_5595IMG_5592

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të ndërtimit, të një pallati ekzistues. Apartamenti është i rikonstruktuar nga fillimi dhe ka 2(dy) dhoma gjumi, 1(një) sallon ndenjie, 1(një) ballkon dhe 1(një) tualet.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe i rivlerësuar.
Sipërfaqja 81.1 m2
Çmimi 1000 Euro/m2, në total 81.100 Euro/m2, i diskutueshëm

Nuk ka tag

253 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 11659b7f801b8324

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total