Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet Apartament 2+1 prane Restorant Durresit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr.Memo meto
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693844078
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 07/07/2017 14:24
  • Skadon: 17 ditë, 16 orë
IMG_3241 (1)
IMG_3243 (1)

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Restorant Durresit ne rrugen Memo Meto, ne nje nga lagjet me te vjetra te Tiranes, zone kjo shume e preferuar dhe afer te gjitha sherbimeve dhe fasiliteteve te nevojshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 , ndodhet ne katin e 5 te banimit ne nje pallat ekzistues 6 katesh. Apartamenti ka nevoje per nje rinovim te ambjenteve te brendshme. Cmimi eshte i diskutueshem. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 193595f632841936

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total