Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Shitet Apartament 2+1 prane Liqenit Artificial

  • Çmimi/m²: 817
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Liqeni
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:32

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip 104m, 200 m nga rruga kryesore, prane kopeshtit zoologjik. Pallat i ri, kati i 3, i pajisur me certifikate pronesie, dhe nje nder zonat per te preferuara te Tiranes, larg Kaosit dhe zhurmave, ambjent i gjelberuar dhe pak minuta larg liqenit.
Ap eshte o organizuar nga 2 dhoma gjimi sallon ndenje ambjent ngrenie, ambjent gatimi, tualet, ballkon.
Cmimi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

67 herë e lexuar, 9 herë sot

  

Numri i postimit: 6065bc1ad8430c17

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total