Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

99,000 €

Shitet Apartament 2+1 pas Spitalit Amerikan 2

  • Çmimi/m²: 960
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Spitali Amerikan 2
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/10/2018 12:41

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip 103m, pas Spitalit Amerikan 2, ne Rr Lluk Kacaj, ne kati n e 5, pallat i vitetve 2010, hyrje totalisht e rikonstruktuar, e shtruar me parket, arredim dhe punime bashkekohore dhe cilesore. Ap i organizuar ne 2 dhoma gjumi nje sallon, tualet dhe nje verande te madhe, ku mund te nderhyet per shfrytezim hapsire.
Cmimi i diksutueshem
E pajisur me certifkiate pronesie
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

75 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1465bbb2655c04e0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total