Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Tirane, te Fresku

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Sotir Caci
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 01/06/2017 17:08
  • Skadon: 8 ditë, 14 orë
oie_4BEkXtk2872h
oie_6hAZZjtVWBdvoie_6tZGIOTTCGv3oie_ABj9WjngIh35oie_Bi450j9NSz0doie_F8xjk5nhNKG1oie_HJcR0rZFhTGeoie_iApvMUawxsKpoie_vk7UL1qS2misoie_wHtPSWBFPBye

Përshkrimi

Shitet apartament me vendodhje ne Tirane, Rruga Sotir Caci, ngjitur me restorant Freskun.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te godines me nje hapesire banimi prej 145m² dhe perbehet nga:
-2 dhoma gjumi
-2 banjo
-3 ballkone
– Sallon + kuzhine

Gjithashtu banjot jane te rikonstruktuar. Dyert jane te porositura dhe jo te ndertuara nga firma. Ballkonet kane hapesire te bollshme ku me i madhi eshte 35 m3.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete larg smogut te Tiranes, gjithashtu ka sherbime si bare, ushqimore, dyqane etj.

CMIMI 65,000 EURO (I DISKUTUESHEM)

Nuk ka tag

3793 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 953574c284e2eab8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total