Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,975 €

Shitet Apartament 2+1 në Shkodër

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Ura Dervishbeg, pallati i ri te Conadi, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/06/2017 17:02
  • Skadon: 26 ditë, 14 orë
oie_aFCHkeksAIhR - Copy
oie_4yG5pKOaaLZ9 - Copyoie_48tJ9Ycy07sw - Copyoie_ElT7DXGigUcO - Copyoie_FzrRiKzrv42z - Copyoie_KJBhSScgZ68R - Copyoie_l4YEtHUOc2mb - Copyoie_l8zuIzyTNkWC - Copyoie_NHb1RtCrcIRHoie_SgXIiiWXhKmE

Përshkrimi

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qiramarresit.

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoder me adrese tek Ura Dervishbeg, apartamenti gjendet ne katin 7-te (kati i 5-te banim) ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit.

Apartamenti perbehet nga:
-Ballkon te bollshem
-2 Banjo (te kompletuara)
-2 dhoma
-Dhomat jane te githa te shtruara me pllaka dhe dopio xham

Apartamenti gjithashtu ndodhet ne qender te Shkodres, ne nje zone te qete ku afer ka sherbime si, ushqimore, lokale, furre buke etj.

CMIMI 65,975 € (650€/M²)

Nuk ka tag

2346 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24857652b035a134

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total