Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

64,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Selite te Irfan Tomini

  • Çmimi/m²: 561
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Selite, Irfan Tomini
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:32

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip 114m, plus shtese 2 dhoma te vogla dhe tualet, per te cilen per shtesen eshte kryer aplikmi per hipotekim. Ap ndodhet ne nje ndertese te ndertuar ne 1997, ne katin e 6 por pa ashensor.
I pajisur me certifikate pronesie dhe i rivleresuar.
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 10 herë sot

  

Numri i postimit: 6265bc1bb9faa286

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total