Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

83,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 03/07/2017 14:20
  • Skadon: 6 ditë, 22 orë
Apartament--2-1-ne-Sarande
Apartament--2-1-ne-Sarande (1)Apartament--2-1-ne-Sarande (2)Apartament--2-1-ne-Sarande (3)Apartament--2-1-ne-Sarande (4)

Përshkrimi

Ne 1 pallat te ri dhe me punime cilesore shitet apartament me pamje ballore nga deti 90 m2 i mobiluar organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon me guzhine 1 tualet 1 ballkon 83000 euro i diskutueshem 0699238033 bledar.mullai@gmail.com

Nuk ka tag

79 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 409595a36762de7f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total