Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

107,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Rr Muhamed Gjollesha

  • Çmimi/m²: 1060
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Muhamet Gjollesha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/10/2018 12:48

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip 101 m siperfaqe te brendshme pa perfshire siperfaqet e perbashketa, pallat i ndertuar pas viteve 90, pas Demokracise, i rikonstruktuar totalisht nga arkitekt, fasadat e jashtme dhe te brendshme, punime cilesore, instalime elektrike hidraulike teper cilesore, ndricim.
Pallati ndodhet prane hotel D’oro, ne katin e 2, 1 tualet por pa ballkon.
I pajisur me certifikate pronesie
Cmimi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2095bbb522fba07e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total