Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame 77 m2

  • Çmimi/m²: 520
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Besim Alla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor
  • Postuar: 26/08/2017 17:37
60bbef96-4e49-d89d-6f37-41b2789d9d10
32a89717-c95f-84eb-a9ce-d42d6671bd6b1e2362fd-670e-9b3e-49ad-d9e6219746b9

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame, zone e plotesuar me sherbimet dhe fasilitetet e duhura per nje jetese komode. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 77 m2, ndodhet ne katin e pare te banimit (1) ne nje pallat te ri me punime cilesore dhe hapesira te organizuara. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje organizim shume te mire te brendshem, ka nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

598 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9059a1956988d74

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total