Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

69,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

  • Çmimi/m²: 704
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Laprake
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:37

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 98m, ne rrugen Gjergj Legisi, ne zonen e Laprakes. Ndertim i ri, i pasjiur me ashensor, kati i 4, 2 dhoma gjumi, nje sallon ndenje, hapsire gatimi hapsire ngrenie, 1 tualet dhe nje ballkon i mbyllur me vedrate, i cili mund te hapet sipas deshires.
Me hipoteke
I pajisur me certifikate pronesie
Cmimi i diskutueshem
Per me teper kontaktoni

Nuk ka tag

56 herë e lexuar, 9 herë sot

  

Numri i postimit: 3005bc1aeacdd097

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total