Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

146,400 €

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: afer me kompleksin NOBIS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 38 ditë, 9 orë
Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Fotografia 1Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Fotografia 2Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Fotografia 3

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS. Siperfaqja e tij eshte 121.6 m2. Ne brendesi apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 salle te madhe, guzhine me vete, 2 ballkone dhe 2 banjo. Ai eshte i mobiluar dhe me hipoteke, ne katin e 11 te pallatit. Shitet per nje cmim nen cmimin e zones (1600 euro/m2) per vetem 1200 euro/m2 (i diskutueshem).

CMIMI: 1200 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 2
Kati: 11
Siperfaqja: 121.6 m2
Tipi I Prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Liqeni Artificial (Tirana e Re)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 216 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 15958efa922562f6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total