Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin “Arbion” ne Misto me sip 103.6 m2

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 480
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Thoma Koxhaj
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 19/09/2017 18:26
  • Skadon: 76 ditë, 1 orë
af75a585-d82c-9039-11dc-a0a5c8e4cb16
a3fc8eb7-434d-d4d6-f772-985d352d3faa22cbc82b-b665-eafd-b9c3-06fba0952fc29e01ab99-ec12-a482-49ab-1404be5fc53a9ae886e7-0057-0571-eff8-bd9968aad864

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 Kompleksin “Arbion”, ne Misto Mame, zone e plotesuar me sherbimet dhe fasilitetet e duhura per nje jetese komode. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.6 m2, ndodhet ne katin e dyte (2) ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe hapesira te organizuara. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje organizim shume te mire te brendshem, ka dy tualete dhe dy ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 73859c144d06e566

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total