Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

172,500 €

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: ne Bllok poshte sheshit Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 48 ditë, 2 orë
Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 1Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 2Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 3Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 4Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 5Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 6Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Foto 7

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne Bllok poshte sheshit Wilson, perballe Stadiumit Dinamo. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2. Apartamenti ka dy ballkone, nje sallon te madh, dy dhoma gjumi te medha, dy banjo ku njera eshte me xhakuzi dhe hidromasazh, dhe perpara pallatit ka edhe vend parkimi. Orjentimi i apartamentit eshte jug-lindje. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe mobilim me shije, plus eshte edhe teper panoramik per shkak se eshte ne katin e 7 te pallatit. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 1500 euro/m2. Nxitoni sepse eshte nje investim qe ja vlen!

CMIMI: 1500 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 2
Dhoma: 2
Siperfaqja: 115 m2
Tipi i prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Bllok

Nuk ka tag

512 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 89591f1da70c70a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total