Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

172,500 €

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: ne Bllok poshte sheshit Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 24 ditë, 9 orë
Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 1Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 2Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 3Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 4Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 5Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 6Shitet apartament 2+1 ne Bllok - Fotografia 7

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne Bllok poshte sheshit Wilson, perballe Stadiumit Dinamo. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2. Apartamenti ka dy ballkone, nje sallon te madh, dy dhoma gjumi te medha, dy banjo ku njera eshte me xhakuzi dhe hidromasazh, dhe perpara pallatit ka edhe vend parkimi. Orjentimi i apartamentit eshte jug-lindje. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe mobilim me shije, plus eshte edhe teper panoramik per shkak se eshte ne katin e 7 te pallatit. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 1500 euro/m2. Nxitoni sepse eshte nje investim qe ja vlen!

CMIMI: 1500 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 2
Dhoma: 2
Siperfaqja: 115 m2
Tipi i prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Bllok

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 140 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 89591f1da70c70a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total