Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,100 €

Shitet apartament 2+1 me sip 103 m2 te kodra e diellit

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: kodra e diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682812116
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 19/03/2018 08:58

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 103 m2 ne pallat te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe ka pamje J-P.Shitet me cmim 700 euro/m2.Tel 00355682812116

Nuk ka tag

267 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6745aadf1e328b43

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total