Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Shitet Apartament 2+1 me hipoteke

  • Çmimi/m²: 795
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku - Kryqezimi 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 11:05
  • Skadon: 43 ditë, 11 orë
3093_2

Përshkrimi

Apartamenti ofron hapësira dinamike në plan dhe lartësi. Ambjentet e ditës, ndenjtja dhe ambjenti i veçantë i gatim-ngrënies janë të orientuar nga jugu dhe jug-lindja. Zona e natës, e përbërë nga dy dhoma gjumi, orientohet nga veri-linja. Të gjithë ambjentet janë të ndriçuar dhe të ventiluar në mënyrë natyrale.

Eksperienca jonë ka bërë që tju ofrojmë një shërbim të rregullt administrimi dhe punime me standart shumë të lartë.

Punimet përfundojnë së shpejti, kështu që duhet të nxitoni të na kontaktoni, për ta përshtatur apartamentin sipas shijeve tuaja.

DETAILS:

Orientimi: Veri – LindjeJug – Lindje
Shkalla: 3
Kati: 9
Tipi: Apartament 2+1
Sipërfaqe Individuale: 91.4 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 15.6m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 107.0m 2

Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

183 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50559a52e12581ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total