Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

44,000 €

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, Durres

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Lagja 5 ,Rruga Edith Durham
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686194901
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/12/2017 10:08
  • Skadon: 94 ditë, 10 orë
20171212_094804
20171212_09465120171212_09470120171212_09473620171212_09472720171212_094829IMG_7201713620IMG_86201713626IMG_0201731438

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me sip te rregjistruar ne hipoteke 103 m2 (nuk perfshihen sip te perbashketa). Apartamenti eshte pjese i nje pallati ndertim i ri ne nje zone te preferuar te qytetit Durres, lagja 5, Rruga “Edith Durham” (prane shkolles “Kushtrimi i Lirise). Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 korridor,1 dhome ndenje bashke me kuzhinen ne nje ambient te hapur,1 banjo me dritare 1 ballkon me pamje panoramike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te pallatit i cili eshte i paisur me ashensor dhe mirembajtje te rregullt te ambienteve te perbashketa.

Nuk ka tag

255 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9205a3a2791619b8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total