Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

42,000 €

Shitet apartament 2+1 me hipotek 42.000 euro

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: KMY Yzberisht mbrapa pallateve e88
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 08/06/2017 13:21
  • Skadon: 2 ditë, 4 orë

Përshkrimi

*Shitet apartament 2+1 me hipotek me siperfaqe totale 87.5m2 e vedosur ne katin e 6 (jo i fundit) , punime cilesore si dhe ndarje perfekte te apartamentit.Cmimi 42.000 euro

*Adresa: KMY Yzberisht mbrapa pallateve e88

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 0682072229 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Komuna e Parisit”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka tag

219 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1458df9ee470536

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total