Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

46,000 €

Shitet apartament 2+1 me cmim okazion ne Misto Mame

  • Çmimi/m²: 485
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Misto Mame
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693555508 & 0662227777
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 02/10/2017 15:58
  • Skadon: 55 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, ndertim i ri, orientimi perendim. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje hapsire te konsiderueshme dhe eshte me hipoteke.

Nuk ka tag

233 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 91759d238b0b5523

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total