Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Shitet apartament 2+1 mbas bibliotekes Marin Barleti, Shkoder

  • Çmimi/m²: 620
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga Studenti, mbas bibliotekes Marin Barleti, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 18:35
  • Skadon: 43 ditë, 7 orë
DSCF6146
DSCF6147DSCF6151DSCF6148DSCF6149DSCF6150

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 me adrese te rruga studenti, te pallati i ri mbas bibliotekes Marin Barleti. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (4-t banim) ka nje siperfaqe totale prej 116M² dhe perbehet nga:
-Sallon+Kuzhine
-Dhome gjumi
-2 banjo
-2 ballkone

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-Dhomat dhe kuzhina te shtruara me laminat
-Banjot e rimodeluara
-Dritaret dopio-xham

Apartamenti nuk eshte perdorur asnjehere me perpara,gje qe justifikon gjendjen e tij perfekte. Apartamenti eshte i pamobiluar.

CMIMI 72.000 EURO (620 EURO/M²)

Nuk ka tag

2299 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 69557c1dc558a4bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total