Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 KRISTAL CENTER

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: komuna e parisit , kristal center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:44
  • Skadon: 15 ditë, 11 orë
KRISTAL-2

Përshkrimi

Ne zonen me te frekuentuar, perballe me Kristal Center tek Komuna e Parisit , pallati (ish kolegji kristal) shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 (gati per hipotek).Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe shitet per 800 euro/m2 ne total 88.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

371 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4725ac60c17b5718

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total