Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 “KOMUNA E PARISIT”

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: KOMUNA E PARISIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:58
  • Skadon: 41 ditë, 21 orë

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK, SIPERFAQE PREJ 85 M2 I VENDOSUR NE KATIN E 9 (PALLATI ESHTE 11 KATESH).APARTAMENTI ESHTE I NDARE NE: SOXHORNO,2DHOMA GJUMI, 2 BALLKONE SI DHE 1 TUALET.CMIMI 75.000 EURO

*ADRESA: KOMUNA E PARISIT TEK PALLATI I ARABIT

*REAL ESTATE IDEAL
0682017333
0696410104

Nuk ka tag

107 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 10459a40ed605a1c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total