Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

Shitet apartament 2+1, i mobiluar, Te Astiri

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Aleksandri i Madh
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692475974
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/11/2018 08:44
20180918_175354
20180918_17563020180918_174343

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Unazen e Re prane Ozone dhe Bulevardit te Ri te Kasharit, nje nga zonat e cila po njeh zhvillimin me te vrullshem vitet e fundit, zone e cila ofron shume faciltete si ambiente sherbimi, banka dhe insitucione te tjera financiare, dyqane te ndryshme dhe objekte argetimi te ndryshme
Apartementi eshte spacioz, me siperfaqe totale 110 m2 dhe eshte i oganizuar ne dhome ndenieje, dy dhoma gjumi dy tualete ku njera eshte me dritare banjo dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 8-te te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar.
Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe mobilimi.
Disponon Certifikate Pronesie!

Nuk ka tag

163 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 825bdb1118de3b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total