Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

102,000 €

Shitet apartament 2+1, Don Bosko!

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Në hyrje të Don Boskos, kompleksi Gener 2
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 67 ditë, 2 orë
IMG_6686
IMG_6677IMG_6690IMG_6701IMG_6708IMG_6711IMG_6693

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtimit, i pozicionuar veri – perëndim, në një kompleks të mirëorganizuar dhe punime shumë cilësore.
Apartamenti përbëhet nga 2 (dy) dhoma gjumi, ka një sallon i cili është me ballkon, dhe 2 (dy) tualete.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Sipërfaqja 102 m2
Apartamenti ka një arredim bashkëkohor dhe shitet i mobiluar ose jo, sipas kërkesës së klientit.
Çmimi 1000 Euro/m2, në total 102000 Euro/m2.

Nuk ka tag

305 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 67259b25b1294881

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total