Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,600 €

Shitet apartament 2+1, Astir!

  • Çmimi/m²: 560
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga: “Loni Ligori”, Astir.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 12 ditë, 9 orë
IMG_6496
IMG_6497IMG_6507IMG_6499IMG_6510

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë (jo i fundit), i vendosur në një zonë të mirë e të sigurt në zonën e Astirit. Apartamenti përbëhet nga 2(dy) dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, ballkon dhe 2 tualete..
Sipërfaqja 110 m2.
Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi 560 Euro/m2, total 61.600 Euro.

Nuk ka tag

455 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55259aa6de840d0a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total