Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

62,500 €

Shitet Apartament 2+1, Astir 125 m2, vetem per 500 Euro/m2!

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astir.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 22 ditë, 4 orë
IMG_6946
IMG_6943IMG_6960IMG_6949IMG_6963IMG_6961IMG_6966IMG_6973IMG_6972IMG_6975

Përshkrimi

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e tetë të banimit, në një pallat të ri të sapopërfunduar. Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, korridor dhe 2 tualete, dhe një sallon të bollshëm,
Sipërfaqja totale e apartamentit është 125 m2. Në të dyja anët e pallatit nuk ka ndërtime dhe nuk do të ketë pasi sipas planit urbanistik është parashikuar ndërtimi i një parku të madh për zonën e Astirit.
Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës, një kompleks i mirëorganizuar dhe qetësi absolute, punime mjaft cilësore. Janë kryer të gjitha proçedurat ligjore dhe gjithçka është në proces hipotekimi.
Çmimi 500 Euro/m2, në total 62500 Euro.

Nuk ka tag

383 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 83059c13f50e6b25

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total