Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,850 €

Shitet apartament 2+1, 87 m2, Fresku, Rruga “Shefqet Kuka”!

  • Çmimi/m²: 550
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”,Tek Fresku.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 63 ditë, 6 orë
IMG_6643
IMG_6631IMG_6633IMG_6617IMG_6626IMG_6623IMG_6629

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë , (jo i fundit), të një pallati të ri dhe ka 2 (dy) dhoma gjumi, një sallon ndenjie të bollshëm, një tualet dhe ballkoni, i cili të ofron me një pamje piktoreske të qytetit.
Hapësira e brendshme është e organizuar shumë mirë dhe punimet e apartamentit janë shumë cilësore.
Sipërfaqe 87 m2, i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi 550 Euro/m2, total 47.850 Euro, i diskutueshëm.

Nuk ka tag

334 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 89359b27c0aa119e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total