Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

44,700 €

SHITET APARTAMENT 2+1 85m2 “KTHESA KAMZES”

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: KOMPLEKSI MALEJZIAN KTHESA E KAMZES
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 26/06/2017 14:43
  • Skadon: 26 ditë, 4 orë

Përshkrimi

*SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE NJE SUPER KOMPEKS ME SISTEM KAMERASH, SHKALLET ME MERMER, ME 2 ASHENSOR ETJ SE SHPEJTI DO TE FILLOJNE PUNIMET E TERMINALIT I CILI DO TE NDIKOJ SHUME NE ZHVILLIMIN E ZONES.

-Siperfaqe totale prej 84.5m2
-orjentimi jug-perendim
-2 dhoma gjumi, tualet , soxhorno + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira me ndarje perfekte
-Cmimi Total 44.700 euro

*Adresa: KTHESA E KAMZES KOMPLEKSI MALEJZIAN

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

148 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83959413df350b74

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total