Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

82,000 €

Shitet apartament 2+1

  • Çmimi/m²: total
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Ibrahim Hafiz Dalliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693844078
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/09/2017 11:21
  • Skadon: 73 ditë, 22 orë
IMG_1
IMG_2IMG_3IMG_4IMG_5IMG_8IMG_11IMG_17IMG_16

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek zona e quajtur Medrese, ngjitur me Kliniken Orthodokse, zone e populluar dhe e plotesuar me fasilitete dhe shume afer te gjitha sherbimeve publike dhe jopublike. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat qe eshte ndertim i ri, me ashensor, ka nje siperfaqe totale 101.4m2, eshte e ndare ne dy dhoma gjumi nje soxhorno, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i rinovuar me punime cilesore, eshte i veshur me sistem termoizolues, ka dritare plastike me dopio xham, cilesi keto qe i japin apartamentit vlera per nje jetese komode dhe teper te rehatshme. Ky apartament ka nje kubature te rregullt dhe orientim Lindje-Veri-Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

164 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 11659c0e16b83a36

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total