Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,275 €

Shitet Apartament 2+1

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Ura Dervishbeg, pallati i ri te Conadi, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/06/2017 17:01
  • Skadon: 26 ditë, 21 orë
oie_j55B0a16DeiZ
oie_2Mn84gkgkGgQoie_2oZZpbhep8GCoie_FBYZAkXwlZC6oie_gKdH1ZLX22NFoie_JITMxgsxATMtoie_M5ZX9hsV3FTuoie_p3De0Y4hHN5woie_zCCRkAYYtoktoie_zuENM7pLnYXx

Përshkrimi

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresit apo qiramarresit.

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoder me adrese tek Ura Dervishbeg, apartamenti gjendet ne katin 7-te (kati i 5-te banim) ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit.

Apartamenti perbehet nga:
-2 Banjo (te kompletuara)
-2 dhoma
-Dhomat jane te githa te shtruara me pllaka dhe dopio xham

Apartamenti gjithashtu ndodhet ne qender te Shkodres, ne nje zone te qete ku afer ka sherbime si, ushqimore, lokale, furre buke etj.

CMIMI 67,275 € (650€/M²)

Nuk ka tag

2446 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5245765428b06038

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total