Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

shitet apartament 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 31/07/2017 15:20
  • Skadon: 41 ditë, 7 orë
20205615_1508018212574813_1999593458_o
20205682_1508018259241475_1095191278_o20226626_1508018292574805_1749788030_o (1)20216717_1508018215908146_1156046802_o20217087_1390381367697258_61989908_n

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, prane viles L , një zonë e mirë dhe e qetë. Objekti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati me punime shumë cilësore në zonë. Ka një sipërfaqe totale prej 103 m2, punime shumë të mira dhe kubaturë e rregullt. Dhomat kanë organizim të mirë, shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazhdojmë me sallonin e bollshëm me dalje në ballkon, dy dhomat e gjumit,tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie dhe i orientuar drejt Veri-Lindjes. Per ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 451597f2e82f1300

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total