Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

shitet apartament 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: I rikonstruktuar, Me ashensor
  • Postuar: 27/06/2017 20:29
  • Skadon: 35 ditë
19531941_1365038983564830_1807035986_o
19531897_1365038993564829_1332484554_o19551335_1365038986898163_847116906_o19578600_1365038990231496_1415902183_o

Përshkrimi

shitet apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 me nje siperfaqe prej 90m2 e cila ndodhet ne katin e 3 banim,2 dhoma gjumi,1 banjo,1 ballkon,salloni dhe kendi i guzhines,orientim jug perendim

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 765952a3f79e1ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total