Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,000 €

Shitet apartament 2+1, 102m2,Tv Tirana, Fresku. !

  • Çmimi/m²: 510
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Tv Tirana, Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 100 ditë, 14 orë
IMG_6647
IMG_6662IMG_6673IMG_6664IMG_6669

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, të një pallati të ri dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, një korridor, sallon i bollshëm, si dhe një tualet.
Apartamenti ka një pozicionim Lindje-Jug-Perëndimi, cka e bën që të jetë i ndricuar në të gjithë hapësirën e brendshme të tij.
Sipërfaqja e apartamentit 102 m2 dhe është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 510 Euro/m2, total 52.000 Euro.

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19959b2adc9e0c9a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total