Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Shitet Apartament 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Pallati me Shigjeta
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682045499
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 16/02/2017 13:02
  • Skadon: 41 ditë, 12 orë

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 i kompletuar
Pallati me Shigjeta, Perballe Karburant Kastratit

Adresa: Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire dhe te zhvilluar te Tiranes, perbehet nga nje sallon ndenjeje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje te gjere nga qyteti. Eshte i kompletuar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet cilesore. Ka nje siperfaqe prej 107 m2, dhe gjendet ne katin e 7, te nje pallati te ri me ashensor. Eshte kati i fundit dhe mund te behen shtesa siper ne shfrytezim te apartamentit.
Orientohet nga perendimi dhe ka ndricim natyral.

Cmimi: 80.000 Euro

Mos e humbisni kete oferte!

Kodi: K0094

Nuk ka tag

580 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 347583d4e33eb7fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total