Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

167,400 €

Shitet apartament 124 m2, Mbi P.Ninin prane kompleksit NOBIS

  • Çmimi/m²: 1350
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Mbi P.Ninin prane kompleksiT NOBIS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692092006
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 27/09/2017 15:20
  • Skadon: 51 ditë, 1 orë
15304011_1358039717542344_1057128200_o
15311057_1358034800876169_672607008_o15321610_1358037610875888_1909777497_o15388567_1358036000876049_571789455_o15321458_1358041430875506_1674187764_oOkazion--Shitet-Apartament

Përshkrimi

Totalish i mobiluar me sistem ngrohje , tre dhoma gjumi dhe nje ambjent ngrenie, me lartesi ndertimi 3m ,dy banjo me shkalle me dritare pallat 8 katesh me ashensor. Shitet per aresye personale…

Nuk ka tag

136 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99259cb9dd8f3454

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total