Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

62,000 €

Shitet apartament 1+1,Blloku Vasil Shanto

  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Blloku Vasil Shanto,prane zyrave te KESH
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682055050
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 01/12/2016 11:04
  • Skadon: 41 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1,Blloku Vasil Shanto
Adresa: Blloku Vasil Shanto,prane KESH.

Apartamenti eshte i tipit 1+1 dhe eshte i organizuar ne nje siperfaqe prej 76m2.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor,me punime mjaft cilesore.Apartamenti eshte i pajisur me certefikate pronesie.Cmimi 62.000euro.( i panegociueshem)

Kodi: 0179

Nuk ka tag

486 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 459583ff5925bc7d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total