Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

OKAZION!! Apartament( 2+1) 117 m² gjithcka e kompletuar

  • Çmimi/m²: 90.000€
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga Sotir Caci
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694481220-0693883609
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 24/11/2017 12:47
  • Skadon: 59 ditë, 5 orë
IMG_20170814_130235
IMG_20170814_130224IMG_20170814_130206IMG_20170814_130519IMG_20170814_130702IMG_20170814_130940IMG_20170814_131033IMG_20170814_130840IMG_20170814_131228IMG_20170814_131426

Përshkrimi

OKAZION!!Apartament (2+1)me HIPOTEKE,117 metra katrore gjithcka e kompletuar.Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 banjo,dhe ballkon e veshur me duroalumin,e gjithe shpia e kompletuar me placke te re.Apartamenti ndodhet ne katin e 7.Apartament i viteve te fundit me ashensor.Me pamje nga mali I Dajtit dhe pjese e madhe e TIRANES.CMIMI 90.000€ Adresa e sakte….kryqezimi I rruges Sotir Caci dhe rruges SHefqet Kuka.Perballe BASIC SNACK BAR…

Nuk ka tag

259 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 666599f213b9f849

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total