Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

29,000 €

Shitet apartament 1+1

  • Çmimi/m²: 518
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Bulevardi Zogu i pare, Xhabije, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar
  • Postuar: 05/09/2017 18:39
  • Skadon: 62 ditë, 7 orë
14114485_10153890397583589_1569953669_o
14139200_10153890398173589_1463377449_o14203595_10153890398143589_1989107221_oDSCF6169DSCF6172DSCF6173DSCF6175DSCF6177

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 1+1 ne katin e peste me adrese te Bulevardi Zogu i pare, Xhabije. Siperfaqja prej 56 m² e apartamentit perbehet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Korridor

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-I rikonstruktuar para nje viti
-I shtruar i gjithi me pllaka
-Dritare duralumin
-I mobiluar teresisht
-I pajisur me te gjitha dokumentacionet

*Pjesa me e madhe e mobilieve jane te reja dhe te paperdorura*

CMIMI 29.000 €

Nuk ka tag

2209 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94957cae8af68daa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total