Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK WHITE RESIDENCE SARANDE

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: SARANDE
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/07/2017 15:54
  • Skadon: 4 ditë, 23 orë
2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white
2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white (2)2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white (4)2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white (5)2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white (3)2-Apartamente-1-1-te-rezidenca-white (1)

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente me hipoteke te rezidenca white.kati 3 dhe kati 5Te organizuara me 1 sallon 1 dhome gjumi 1 tualet nje ballkon 110.000 te dyja vetem 30 metra larg detit.

Munde te nakontektoni ne nr: 0699238033 ne viber dhe whats up.

Nuk ka tag

85 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7895957a9686eef3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total