Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

910 €

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

  • Çmimi/m²: 60000
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Stadiumi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 45 ditë, 10 orë
Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1 tek Stadiumi DinamoApartament 1+1 tek Stadiumi DinamoApartament 1+1 tek Stadiumi DinamoApartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe te vetem te pallatit 4 katesh (pallat i ndertuar ne 1991). Apartamenti te jep mundesine dhe per te ndertuar nje kate me lart papafingo me konstruksion metalik, eshte i perbere nga nje salle e madhe , guzhine , koridor , nje dhome dhe nje banjo. Shitet per vetem 60000 euro.

CMIMI : 60 000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 66 m2
Tipi i Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Stadiumi Dinamo

Nuk ka tag

489 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 62759c4d8f601302

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total