Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

30,000 €

Shitet apartament 1+1 tek qendra rezidenciale tek Pishat e Buta (Durres)

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: tek qendra rezidenciale tek Pishat e Buta (Durres)
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 17 ditë, 11 orë

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek qendra rezidenciale tek Pishat e Buta (Durres)
Apartamenti e ka siperfaqjen 60m2. Aktualisht apartamenti eshte bosh. Ne vendin ku ndodhet apartamenti duke qene rezidence eshte me gjelberim gjate gjithe vitit dhe me ruajtje te garantuar. Apartamenti ndodhet 100 m larg detit. Shitet per nje cmim mjaft te leverdisshem, per vetem 500 euro/m2.

CMIMI: 500 euro/m2
INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 60 m2
Tipi I Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Durres
Zona: Pishat e Buta

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 292 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 93458d3f47c9c228

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total