Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 82 ditë, 11 orë
IMG_5088
IMG_5089

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim dhe ka siperfaqe 73 m2 me perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon. Planimetria e tij te jep mundesine e organizmit te apartamentit ne 2+1. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN150917-01

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 84859ca444b74b5f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total