Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

56,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate -Tirane

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Liqeni i Thate ,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693291269
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 07/10/2017 16:28
liqeni i thate 1+1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2 tek Liqeni i Thate i rrethuar nga kodrat e gjelbëruara, ne nje zone mjaft te qete. Apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje pallati te ri me punime shume cilesore . Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma ndenjes dhe ngrenies, dhoma e gjumit, nje banjo dhe ballkon e cila te ofron nje pamje te mrekullushme nga liqeni i thate dhe nga kodrat e gjelberuara. Apartamenti disponon certifikate pronësie .

Nuk ka tag

893 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 32659d8dd5a851e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total