Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 €

Shitet apartament 1+1 tek ish parku i autobuzave Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: I rikonstruktuar
  • Postuar: 14/08/2017 19:15
  • Skadon: 55 ditë, 22 orë
DSCF6096
DSCF6098DSCF6099DSCF6100DSCF6101DSCF6102DSCF6103DSCF6104DSCF6105

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 dhe me adrese tek ish parku i autobuzave.

Apartamenti perbehet nga:
– Sallon + kuzhine
– Dhome gjumi
– Banjo
– Ballkon te bollshem

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe ka keto cilesi:
– I shtruar i gjithi me pllaka
– Kuzhine te rinovuar
– Dyer druri te rinovuara
– Banjo dhe hidrosanitare te reja
– Dere te jashtme hekuri

CMIMI 25.000 €

Nuk ka tag

2677 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 39857ae0898935a9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total