Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Astiri

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rrruga Teodor Keko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/07/2017 23:09
  • Skadon: 9 ditë, 18 orë
IMG-20170704-WA0015
IMG-20170704-WA0012IMG-20170704-WA0009

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re me nje siperfaqe 66.6 m², zone kjo qe te ofron dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka nje (1) tualet, orientim shume te mire dhe kubature te rregullt. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ka punime cilesore.Dokumentacioni me hipotek. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 689595d1e5dab623

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total