Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

50,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: tek Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 19/09/2017 11:32
  • Skadon për: 25 ditë, 3 orë

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi, sapo kalon fushen afer Big-Market, perballe Brrylit. Siperfaqja e apartamentit eshte 67 m2. Ne brendesi apartamenti ka nje dhome, nje banjo, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte ne Veri, por ka shesh pamje nga para dhe gjelberim. Apartamenti eshte i shtruar me parket, me dyer e dritare cilesore dhe me aksesoret e banjos gjithashtu. Shitet per vetem 50.000 euro.

CMIMI: 50.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 1
Siperfaqja: 67 m2
Tipi I Prones: Apartament 1+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Ali Demi

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 186 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 60958f4dabaa7e4f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total